Servisní služby

Nabízíme servis pro vozy všech značek

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Jsme autorizovaným dealerem i servisním střediskem pro vozy SUZUKI. Náš servis je vybaven nejmodernější technikou danou přísnými standardy výrobců SUZUKI. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby: od prodeje nových vozů SUZUKI, náhradních dílů a příslušenství až po karosářské a lakýrnické práce či přípravu vozu na STK. Samozřejmostí je výkup vozidel za hotové či na proti-účet.

Navštivte nás osobně v Jablonci nad Nisou a budete jistě příjemně překvapeni naším ochotným a profesionálním personálem, který Vám vyjde vstříc při zkušební jízdě, koupi nebo prodeji nového a ojetého vozu, garanční či jakékoliv jiné servisní prohlídce.

Přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb při přímé spolupráci s námi.

NABÍZÍME

  • Servis vozidel všech značek
  • Financovaní při koupi Vašeho vozidla
  • Originální příslušenství SUZUKI
  • Zapůjčení náhradního vozu
  • Předváděcí jízdy s našimi modely vozů SUZUKI
  • Příprava na technickou kontrolu
  • Montáž příslušenství

Poskytujeme Vám kompletní služby..

Zajímavosti naší firmy

2000

Prodaných vozidel

14235

Provedených oprav

100 %

Spokojenost zákazníků

4104

Počet výměn oleje

Je několik důvodů, proč si nás vybrat..

Kvalitní servis

Naše společnost AUTOCENTRUM FICS poskytuje kompletní servisní služby v oblasti záručního i pozáručního servisu, montáže doplňků, diagnostiky závad, karosářských prací atd. Naše dlouholeté zkušenosti s vozy SUZUKI jsou tou nejlepší zárukou Vaší spokojenosti. 

Pravidelné prohlídky

Systém pravidelných servisních prohlídek pomáhá uchovat bezvadnou funkčnost Vašeho automobilu a jeho jízdních vlastností po celou dobu životnosti vozu. Bez potřebné profesionální péče a pravidelných servisních prohlídek se jízdní a užitné vlastnosti vozu časem zákonitě zhoršují. 

STK a EMISE

Přistavte svůj automobil do našeho autoservisu spolu s potřebnými doklady (velký technický průkaz- TP, malý technický průkaz – OTP, případně průkaz o měření emisí), my pak zajistíme celkovou prohlídku automobilu, jeho případnou přípravu k prohlídce STK a zajistíme samotnou prohlídku. Automobil musí být vybaven také povinnou výbavou.

Suzuki finance

Nabízí Vám jako klientovi možnost volby finančního produktu k financování koupě vozidel SUZUKI, dle vašich konkrétních požadavků od finančního leasingu, přes úvěrové financování až po operativní leasing. Nabídka pojištění nejen vozidla, ale i řidiče, zavazadel a právní ochrany je samozřejmou součástí nabídky financování, kterou Vám rád a nezávazně zašle Vámi vybraný prodejce.

Pomoc při dopravní nehodě

Zařídíme Vám odtah a vyřídíme za vás kompletní likvidaci pojistné události. Zastoupíme Vás při jednání s pojišťovnami, leasingovými společnostmi, nebo Kanceláří pojistitelů ČR. Na dobu nezbytně nutnou Vám poskytneme náhradní vozidlo. Jsme zde pro Vaši pomoc.

Nejvyšší záruka

Každá oprava nebo servisní údržba v našem autorizovaném servisu podléhá přísné kontrole kvality. Ať už se jedná o běžnou servisní prohlídku, odbornou diagnostiku, klempířské či lakýrnické práce, nebo o výměnu součástek, vždy je práce odvedena stejně kvalitně, jak určují vysoké standardy automobilky SUZUKI

Zpět nahoru