Záruční i pozáruční servis

Pro automobily všech značek

Poskytujeme autorizovaný záruční (Suzuki) i pozáruční servis všech automobilů (nejen značky Suzuki). Provádíme diagnostiku pomocí čtecích zařízení řídících jednotek, všechny mechanické opravy, klempířské a lakýrnické práce, pneuservis a další práce

Záruční servis – výměna veškerých dílů v rámci záruky.

Pozáruční servis na vysoké úrovni – různé mechanické práce, brzdy, brzdové destičky, brzdové kotouče, tlumiče, čepy, řízení, ramena, poloosy, opravy motoru, výměna rozvodových řemenů včetně napínacích kladek,

Pneuservis – přezutí pneumatik, vyvážení hliníkových i ocelových disků, opravy pneumatik, prodej bezpečnostních šroubů, prodej pneumatik různých značek, Dunlop, Bridgestone, Michelin, Barum, Matador, Continental, Pirelli, Goodyear, Kleber, a mnoho dalších.

Odtahová služba – zajistíme odtah nepojízdných či havarovaných vozidel různých značek z různých částí republiky.

Opravy havarovaných automobilů – opravy havarovaných automobilů všech značek včetně vyřízení veškerých dokladů s různými pojišťovnami.

Zapůjčení náhradního vozu – v případě nezaviněné nehody půjčujeme vozidlo bezplatně, v případě zaviněné nehody půjčujeme vozidlo za domluvený poplatek.

Servis klimatizací – opravy klimatizací, zkouška těsnosti, plnění klimatizací, čištění klimatizací  – čištění klimatizace ozónem, čištění klimatizace pěnou,

Výměna čelního skla – provádíme výměnu čelních skel včetně vyřízení veškerých dokladů s pojišťovnou.

Příprava a zajištění emisí a STK – připravíme automobily všech značek na STK, kterou následně i vyřídíme místo Vás.

Lakýrnické práce– provádíme lakýrnické práce, stříkání nových i jiných náhradních dílů, rozleštění karoserie vozu.

Montáže zabezpečovacích a tažných zařízení – Montujeme jak odnímatelná tak pevná tažná zařízení, zamykání zpátečky, jiná mechanická zabezpečení.

Diagnostika– provádíme diagnostiku téměř všech značek.

Geometrie – provádíme geometrii a její seřízení na veškerých vozech.

Prodej náhradních dílů – prodáváme nové i použité náhradní díly na veškeré vozy Suzuki a použité náhradní díly na jiné značky.

Montáž veškerého příslušenství – Montujeme veškeré příslušenství nejen na vozy Suzuki, ale i na ostatní vozy. Samozřejmostí je tažné zařízení, denní svícení či mlhová světla.

Zpět nahoru