Pojištění a škodní události

Společnost Autocentrum Fics s.r.o je partnerem mnoha pojišťoven.

Díky těmto servisním smlouvám vyřídíme škodní událost během několika dnů i hodin, po splnění všech podmínek k likvidaci pojistné události nutné. Samozřejmě  Vám pomůžeme  s vyřízením škody i u jiné pojišťovny, kde likvidace škody probíhá nepatrně déle.

Již několik let se snažíme, aby naši zákazníci měli s koupí nového vozu a následnou údržbou co nejméně starostí. Z tohoto důvodu se kromě mnoha jiných záležitostí postaráme i o likvidaci pojistné události ze zákonného povinného ručení, z havarijního pojištění či doplňkového pojištění – pojištění čelního skla, zavazadel, možnost náhradního vozidla a další.

O vůz se Vám v našem servisu postaráme i v případě nehody (provádíme klempířské, mechanické i lakýrnické opravy ). Připočteme-li k tomu nejmodernější technické zařízení, nejnovější technologie, originální náhradní díly SUZUKI a pravidelné školení mechaniků, dostaneme kvalitu na nejvyšší úrovni.

Protože se snažíme svým zákazníkům nabízet vždy to nejlepší. Máte tak záruku, že vůz bude opraven kvalitně a že majitel vozu bude s opravou spokojen.

Zpět nahoru