SUZUKI
S-CROSS
HYBRID

Cena od 497.900Kč

Jestliže v mnoha případech bývají facelifty z hlediska designu jemné a někdy i doslova neviditelné, S-Cross modelového roku 2017 je zcela odlišný případ. Při vzájemném srovnání aktuální verze s předchůdcem by neznalý ani nepoznal, že jsou obě auta technicky totožná a že se jedná jen o modernizaci.

Zatímco dosavadní model byl taková nenápadná šedá myška, tento model je s výrazně chromovanou maskou chladiče s deseti vertikálními lamelami ryzí drsňák, což si zákazníci přáli.

Interiér však už tak ráznou proměnou neprošel. Nejvýznamnější změnou je totiž aplikace multimediálního systému známého z Vitary, který se ovládá prostřednictvím sedmipalcové dotykové obrazovky. Systém se vyznačuje přehledným menu i hbitými reakcemi na pokyn.

Ve většině SUV se sedí výše, v S-Crossu je to ale ještě výraznější. Přední sedadla jsou ukotvena výše, což v kombinaci s nízkou palubní deskou a nízkým čelním sklem znamená, že se řidič cítí opravdu vysoko. Výsledkem vyššího posazení a jednoduchých tvarů karoserie je však dobrý rozhled do všech stran.

Zavazadelník nabízí v závislosti na poloze opěradel zadních sedadel objem 430 až 440 litrů. V základním uspořádání se může zdát mělký, je to ale způsobeno tím, že je S-Cross standardně vybaven mezipodlahou. Pod nižším dnem je navíc prostor pro sadu na opravu pneumatik. K dispozici je i háček na tašku nebo 12V zásuvka

Líbí se Vám tento vůz?

Přijďte se na něj podívat k nám do prodejny nebo zavolejte na 483368891 606608997.

Zpět nahoru